Prachtige haarbandjes van Little Dutch. Haarbandjes zijn de ideale accessoires om de outfit van je baby helemaal af te maken. Dit Little Dutch setje bestaat uit twee superzachte en rekbare exemplaren.
Prachtige haarbandjes van Little Dutch. Dit vrolijke setje van 2 haarbandjes bestaat naast een effen roze ook uit een sierlijke variant met bloemetjes en vlinders van de lijn Flowers & Butterflies.
tijdelijk uitverkocht
Prachtig mouwloos rompertje in een nautisch thema in maat 62/68.
Prachtig mouwloos rompertje in een nautisch thema in maat 62/68. Een print die voorzien is van meeuwen, vuurtorens en bootjes.
Prachtig mouwloos rompertje met bloemenmotief in maat 62/68. De romper is gemaakt van biologisch katoen, heeft een envelophals en een kruis met handige drukknopen. Ook nog verkrijgbaar in een andere kleur.
uitverkocht
Dit mouwloze rompertje is allesbehalve basic. Het heeft een speelse all-over print met ganzen, geïnspireerd op het lebem in en om de boerensloot.
Is er een kleine Fries op komst? Dit rompertje van Noox is hiervoor een erg leuk cadeau! Op het rompertje zit een print van een skûtsje met friese zeilen. Achterop het rompertje zie je een schaatser.
Little Dutch banana slab met een mooi nautisch thema. De slab is gevoerd en heeft twee drukknoopjes waardoor deze makkelijk te verstellen is. Deze slab is ideaal als je baby veel spuugt of kwijlt
Little Dutch banana slab met een mooi bloemen thema. De slab is gevoerd en heeft twee drukknoopjes waardoor deze makkelijk te verstellen is. Deze slab is ideaal als je baby veel spuugt of kwijlt
Deze Little Dutch bandana slab is onmisbaar als de eerste tandjes doorkomen. Bij het doorkomen van de eerste tandjes kan jouw kindje namelijk meer gaan kwijlen.
Op dit witte rompertje staat de tekst: Geluk zit in een klein rompertje. De romper is leuk om cadeau te geven als bekendmaking van een zwangerschap, als kraamcadeau, babyshower of een andere gelegenheid.
Op dit witte rompertje staat de friese tekst: Lok sit yn in lyts romperke. Het is de Friese variant op de nederlandse tekst; geluk zit in een klein rompertje.
Op dit witte rompertje staat de tekst: poepiemonster De romper is leuk om cadeau te geven als bekendmaking van een zwangerschap, als kraamcadeau, babyshower of een andere gelegenheid.
Op dit witte rompertje staat de tekst: je kan het pap! De romper is leuk om cadeau te geven als bekendmaking van een zwangerschap, als kraamcadeau, babyshower, vaderdag of een andere gelegenheid.
Op dit witte rompertje staat de friese tekst: Heit do kinst it! De romper is leuk om cadeau te geven als bekendmaking van een zwangerschap, als kraamcadeau, babyshower, vaderdag of een andere gelegenheid.
Op dit witte rompertje staat de tekst: Papa's drinkmaatje De romper is leuk om cadeau te geven als bekendmaking van een zwangerschap, als kraamcadeau, babyshower, vaderdag of een andere gelegenheid.
Op dit witte rompertje staat de tekst: Opa en oma's kleine spetter! De romper is leuk om cadeau te geven als bekendmaking van een zwangerschap, als kraamcadeau, babyshower of een andere gelegenheid.
Op dit witte rompertje staat de friese tekst: Pake en Beppe's lytse spetter! De romper is leuk om cadeau te geven als bekendmaking van een zwangerschap, als kraam cadeau, babyshower of een andere gelegenheid.
Op dit witte rompertje staat de tekst: Ssssttt... Papa & ik kijken formule 1 De romper is leuk om cadeau te geven aan een echte Formule 1 liefhebber, voor vaderdag of een andere gelegenheid.
Op dit witte rompertje staat de tekst: Ssssttt... Papa & ik kijken voetbal De romper is leuk om cadeau te geven aan een echte voetbalfan, voor vaderdag of een andere gelegenheid.
Op dit witte rompertje staat de tekst: Ssssttt... Papa & ik kijken MotoGP De romper is leuk om cadeau te geven aan een echte motorliefhebber, voor vaderdag of een andere gelegenheid.
Een kleine Fries op komst? Deze friese all-over print is gegarandeerd een goed kado. Als het nu voor bekendmaking is van de zwangerschap, babyshower, voor een Fries in hart en nieren zit je met deze romper sowieso goed
Een kleine Fries op komst? Dit friese babymutsje met all-over print is gegarandeerd een goed kado. Als het nu voor je eigen kleintje is, een babyshower, voor een Fries in hart en nieren zit je met dit mutsje altijd goed.
Een kleine Fries op komst? Deze slab met friese all-over print is gegarandeerd een goed kado.
Een kleine Fries op komst? Deze friese sokjes is gegarandeerd een goed kado.
Om deze webwinkel te bezoeken moet u 18 jaar of ouder zijn.